Βασιλόπιτα 2022 με πολλούς τυχερούς και τυχερές!!!

Ευχαριστούμε,

το Σύλλογο Γονέων που και φέτος για το νέο έτος 2022, μας μοίρασε βασιλοπιτάκια τηρώντας το έθιμο!!!

Οι μαθητές και οι μαθήτριες που για το 2022 έτυχαν το «φλουρί» ήταν οι: Ιωάννα Καλτσά, Απόστολος Τεμπελούδης, Δήμητρα Λιάμπα, Μαρία Ταφάκη, Παναγιώτης Αντωνιάδης, Κωνσταντίνος Αυτζής, Απόστολος Τσαούσογλου, Χρήστος Μπρατάνης, Τζάνι Έντζι, Κουτλουμπάση Αικατερίνη, Δημήτρης Τριανταφύλλου, Πολυξένη Μιχαλάκη, Γεωργία Τσαπαδά, Γιάννης Πολυχρονούδης και Μαρία-Νίκη Φλώρου.

Όλα τα παραπάνω παιδιά πήραν από το Σύλλογο Γονέων ένα Λογοτεχνικό Βιβλίο και τους ευχαριστούμε πολύ ως σχολική κοινότητα για την προσφορά τους αυτή!

Από το Σύλλογο των δασκάλων, το φλουρί έτυχε η Ευαγγελία Τσακμάκη (κ. Λίλα).

Ευχόμαστε υγεία και τύχη στη ζωή τους, καθώς και σε όλα τα παιδιά, τους γονείς και τους δασκάλους του Δημοτικού Σχολείου Λαγυνών!!!